•  
  •  
Господь змінює мене на краще

Господь змінює мене на краще

 Оксана, 38 років
Я відвідую спільноту близько двох років. Потрапила сюди завдяки моєму чоловікові Сергію, який почав ходити на вечерник в УКУ. В цей час рідний брат мого чоловіка захворів на рак печінки, 4-та стадія. Спочатку молитви за його одужання були основною причиною наших відвідин спільноти. На жаль, брат мого чоловіка помер. Але ми з чоловіком залишились у спільноті.
          maxresdefault
Ми пройшли курс «РУАХ» з вікендами Святого Духа, пройшли 0 рівень Школи Марії, поки що без літньої сесії. Особисто моє навернення відбулося після проходження 0а рівня на Школі Діви Марії. Після конференції про гріхи і сповідь я багато змінила в своєму житті (відмовилася від нечесних заробітків, від гомеопатії, вивчила метод природного планування сім’ї, відмовилася від контрацептивів). Я почала майже щоденно бувати в Церкві на Святій Літургії та причащатись, беру зі собою дітей до Святого Причастя.
Під час приймання Святих Тайн і після цього я відчуваю велику духовну силу. Це справді “ліки для душі і тіла”. Дуже мені подобається молитва прослави. Перший рік на цій молитві я дуже плакала і ніби позбувалася якогось тягаря.
 Весь час, поки був хворий брат чоловіка і поки ми його лікували, мені було дуже важко. У мене було якесь емоційне та фізичне виснаження, я не могла спати і їсти, дуже схудла. І лише відвідування спільноти, молитви прослави, молитви о. Ігора Царя наді мною мені допомагали. Також наді мною молився о. Олег Сухінський, який порадив мені часто сповідатись і причащатись. Після того як я почала часто бувати на Святій Літургії і причащатися, я змогла одужати фізично та духовно.
 Також минулого року я була в Меджугор’ї. Цю поїздку мені запропонувала моя тітка, яка теж відвідує спільноту. Під час перебування у Меджугор’ї, зокрема, біля фігури Ісуса Христа, яка мироточить, я отримала чудо зцілення ноги (я мала розтягнуті зв’язки і дуже важко було йти). Я просто помастила ногу миром, яке в чудесний спосіб стікало з фігури Ісуса, і під час Святої Меси у Храмі відчула сильний свербіж на хворій ділянці ноги. Після Меси я вже могла вільно ступати на ногу.  Слава Богу за це!

   healing   Також у моїй родині був старший чоловік, який ніяк не хотів іти до сповіді та до причастя. Ми його вмовляли роками. Після того, як я з чоловіком почала молитися за нього вервицю визволення, він погодився висповідатись і прийняв  Святе Причастя.

     Я почала щоденно читати Святе Письмо, поки що недовго, але постійно. Раніше мала з цим труднощі.

     Я стала менше хвилюватися за своїх дітей, за їхні хвороби і більше довіряти Богові.

    Групка навчила мене слухати і приймати інших людей. Я змогла полюбити тих людей, які раніше мене дратували.

     Вчуся допомагати іншим людям, борюся зі своїм егоїзмом.

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − = один