•  
  •  
З’їзд ОКСу 2017

З’їзд ОКСу 2017

Дорогі брати і сестри, минув вже майже рік після нашої останньої зустрічі лідерів і служителів спільнот ОКСу в Брюховичах. Я сподіваюся, що ви з теплотою у серці згадуєте цей час, проведений у Божій присутності і сімейній атмосфері.

15181393_10154576168806224_6026078946609107295_n

З Божою допомогою нам вдалося багато що зробити за цей доволі короткий час: ми сформували офіс ОКСу, провели літню лідерську школу, організували поїздку представників наших спільнот на зустріч ENC.  Фактично, ми повністю ідемо нога в ногу з планом, який я Вам надсилав раніше. Зараз перед нами стоять чотири наступні завдання: налагодження роботи сайту ОКСу (і відповідно, комунікації між спільнотами), формування інформаційного матеріалу про ОКС, організація зустрічі лідерів і служителів спільнот ОКСу, підготовка поїздки в Рим на святкування Золотого Ювілею Харизматичного Руху в Католицькій Церкві.

TAXujjsCjBo

         Бог подарував нам, лідерам і служителям спільнот, чудову нагоду, щоб зустрічатися разом, спільно молитися, будувати відносини і планувати майбутнє. Цієї весни ми матимемо вже третю лідерську зустріч ОКСу, яка відбудеться 17-19 березня в смт. Брюховичі поблизу Львова. Ціна за участь 490-590 гривень в залежності від часу реєстрації. Зареєструватися можна за посиланням:  ТУТ;  там також є більш детальна інформація щодо часу, місця і вартості участі у з’їзді. Я розумію, що це чимала сума, тому звертаюся до спільнот з проханням допомогти фінансово своїм духівникам, лідерам і служителям взяти у ній участь. Я переконаний, що це дуже правильна інвестиція у наше спільне майбутнє.11259154_10154021108636224_1297279445876475934_o

         Ще три роки тому ми погодилися, щоб девіз наших зустрічей звучав як СПіВ, що означає: сімейність, пророчість і вільність. Тому прагнемо, щоб ця зустріч ще більше допомогла нам відчути себе у колі духовної сім’ї, досвідчити глибшу свободу у Бозі і віднайти розуміння Його волі щодо нас, наших спільнот і ОКСу. Плануємо, щоб головною формаційною темою нашої зустрічі було пророче служіння.

  Сподіваюся, що до нас приїдуть представники ENC, які служать цим служінням і зможуть передати нам свій досвід. Я також нещодавно повернувся з семінару в Румунії на тему пророчого служіння, звільнення та зцілення і хотів би поділитися з Вами тим, що там отримав. Думаю, для нас справді важливо більше часу присвячувати слуханню Бога щодо нас особисто, наших спільнот і ОКСу. Не менш важливо розвивати це служіння і дбати про його зрілість і здоровість у наших спільнотах. Нам, католицьким харизматичним спільнотам, на разі бракує харизматичності, як би це парадоксально не звучало. Сподіваюся, що наші регулярні зустрічі лідерів ОКСу, зокрема і ця, допоможуть нам виправити цю ситуацію і зростати у сфері служіння харизматичними дарами.

         Окрім навчань і пророчої практики прагнемо присвятити достатньо часу для спілкування, відпочинку та ділення життям і досвідом, а також вирішенню практичних питань щодо нашого спільного майбутнього.  Вірю, що це буде особливий час відновлення і нового натхнення для лідерів та служителів, побудови і розвитку співпраці між нашими спільнотами, розуміння Божого ведення для нас особисто і наших спільнот.

З любов’ю  і молитвою,
Ваш брат у Христі,
Голова ради ОКСу,

Орест Григорчак

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone