•  
  •  
  • Home
  • /Анонс
  • /Молодіжний фестиваль Paradise (Франція)
Молодіжний фестиваль Paradise (Франція)

Молодіжний фестиваль Paradise (Франція)

druk2-2

Молодіжний фестиваль Paradise (Франція) 
3.08.18 – 14.08.18
Львів – Венеція – Генуя – Кюло (місце проведення фестивалю) – Женева – Дрезден –Львів

   На вас чекає незабутня подорож на мега крутий і драйвовий фестиваль, який знаходить в мальовничій місцині у Франції, який розташований між озером і горами. Програма фестивалю містить різноманітні пункти програми.Також Кюло це місце де відкриваються красиві краєвиди Франції. Під час цієї поїздки вас чекає незабутня подорож і зупинка в таких мальовничих і чудових місцях, таких як:

Венеція – де зможна буде насолодитись відпочинком на морі, прогулятись чудовим містом, вузенькими вуличками лабіринтами, зайти в цікаві дворики, і просто насолоджуватись архітектурою цього чудового міста.

Генуя – це портове італійське місто, яке багате своєю історією, яка сягає ще античності. У вас буде можливість відвідати місцеву гавань, яка є найкрасивішою у всій Італії. Також Генуя багато і на інші чудові місця і куточки які можна буде відвідати, адже це місто є батьківщиною таких людей як Христофор Колумб, Ніколо Паганіні та інших.

Женева – одне з найдавніших та та найбільш популярних міст серед туристів у Швейцарії. Славиться своїм чистим повітрям та чудовою природою, з усіх сторін Женева оточена Альпами, та знаходиться на березі набільшого у Західній Європі озера.

Дрезден – це є цікаве німецьке місто яке не залишить нікого байдужого своєю красою і колоритом. Дрезден це місто контрастів.

УВАГА РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА!!!!!!!!!!

Вартість ПОДОРОЖІ:

Для студентів, за наявністю студентського квитка 331 € + 100 грн.
Для дорослих, працюючих або не працюючих 351 € + 100 грн.

 

У вартість входить: медичне страхування, переїзд комфортабельним автобусом єврокласу, також реєстраційний збір на перебування на фестивалі, а саме харчування, різноманітний роздатковий матеріал.
** Частина коштів буде спрямована на благочинність.

У вартість не входить:
– особисті витрати паломника під час подорожі;
– екскурсії за бажанням паломника.

Любі паломники! Згідно з новими умовами між Україною та Євросоюзом, шенгенської візи відкривати не потрібно, достатньо лише мати біометричний паспорт.

 

 

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять − = 2