•  
  •  
  • Home
  • /Усі
  • /Привітання лідера спільноти з Різдвом Христовим
Привітання лідера спільноти з Різдвом Христовим

Привітання лідера спільноти з Різдвом Христовим

    29021-christmas-nativity-facebook.800w.tn    Дорогі брати і сестри, щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христом. Згадуючи повне смирення і безкорисливість воплочення Божого Сина, хочу у цей час подякувати також і усім Вам за жертовність, любов і милосердя, які Ви даруєте іншим через своє служіння. Дякую Вам за єдність, яку ми творимо у спільноті. Це, насправді, важка праця — виходити із зони свого комфорту та індивідуалізму, безкорисливо віддавати себе заради інших, будуючи справжню християнську сім’ю. Але саме цього вчить нас Різдво Христове: “Бо ви знаєте благодать Господа нашого Ісуса Христа, Який, бувши багатий, збіднів ради вас, щоб ви збагатились Його убозтвом”(2 Кор. 8:9).

            Ісус повернув нам прагнення справжньої єдності, принісши нас до Отця на Своїх розп’ятих руках і заплативши жахливу ціну за наше прозріння. Тому в цей різдвяний час згадаймо також у молитві всіх християн у цілому світі, які продовжують платити ціну свого життя за віру в Христа. Знаю, що й Ви нерідко платите чималу ціну за те, щоб бути вірними Йому. Співчуваю Вам у Ваших втратах і болях, нерозуміннях і осудженнях, економічних негараздах, а можливо й переслідуваннях, які досвідчуєте  за Євангеліє. Пам’ятаймо, що кожна біль нашого життя має глибокий сенс, якщо вона з’єднана з Його біллю на хресті, навіть якщо у нашій голові продовжує лунати: чому? Діти, які загинули від рук Ірода, цей плач Рахилі, став предтечею спасіння цілого людства; а меч болю, котрий прошив душу Марії був потрібен, щоб відкрилися серця багатьох. Ще раз дякую за біль, який переживаєте, будучи вірним Його покликанню. Я радію, що у  наших радощах і болях ми не самі, ми маємо одні одних, щоб розділити своє життя. Радію, що Бог веде нас до ще глибшої спільності.

            Різдво також пригадує нам, що християнське життя — це невпинна подорож. Той, хто прийняв Ісуса, вже не може жити “затишно і спокійно”. Святе сімейство змушене податися в далеку дорогу у здавалося б найбільш невдалий час, коли Марії прийшов час народжувати. Напевно, це є знаком для кожного з нас зокрема і для цілої спільноти загалом. Думаю, Бог прагне, щоб ми не засиджувалися на місці, щоб були готові змінюватися, боротися зі страхом, долати негаразди, приймати виклики. Цього року Він подарував нам багато гарних подій і нових можливостей, про які Ви добре знаєте. Вірю, що попереду нас чекає набагато більше благодатей, ніж ми можемо уявити. Тепер слово за нами, як спільнотою і за кожним з нас особисто. Зараз дуже важливим є попрацювати над нашою структурою, засадами діяльності, напрямами розвитку, внутрішнім порядком, щоб могти прийняти всі ті благодаті, які Бог нам відкриває. Прошу Вас молитися за нашу спільноту, раду, місіонерів, всіх служителів, щоб ми могли зрозуміти волю Божу і мали сили та натхнення втілювати її в життя. Моліться, щоб Господь показав кожному його місце у нашій духовній сім’ї і запалив серця бажанням вкладати своє життя і любов у спільнотне життя. Подібно, як Христос віддав своє життя людям, народившись у сім’ї Йосипа й Марії, а потім посвятив себе служінню у спільноті апостолів.

            У цей різдвяний час дякую Богу за кожного з Ваc, за Вашу любов, посвячення і жертовність. Без Вас наша спільнота не була б такою, якою є зараз. Дякую Вам, що любите Його та один одного,  що  невпинно працюєте над своїм серцем, щоб воно було приємною колискою для новонародженого Спасителем.

З любов’ю і молитвою,

Ваш брат у Христі,

Лідер спільноти “Благословення”

Орест Григорчак

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 6 = вісім