Warning: include(/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/loco-translate/alias.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-config.php on line 135

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/loco-translate/alias.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/pear/php53') in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-config.php on line 135

Warning: include(/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/utf.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-settings.php on line 159

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/utf.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/pear/php53') in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-settings.php on line 159

Warning: include(/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/vkontakte-api/admin.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-settings.php on line 177

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-content/plugins/vkontakte-api/admin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/pear/php53') in /home/oks00/blagoslovennya.org/www/wp-settings.php on line 177
Проект “СВІДО” – Голосуємо! | Спільнота «Благословення»
  •  
  •  
  • Home
  • /Усі
  • /Проект “СВІДО” – Голосуємо!
[imageeffect type="shadowreflection" align="aligncenter" alt="Проект “СВІДО” – Голосуємо!" link="http://blagoslovennya.org/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82-%d1%81%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be-%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d1%83%d1%94%d0%bc%d0%be/" url="/wp-content/uploads/2018/05/островський.png" ]

Проект “СВІДО” – Голосуємо!

  Дорогі брати і сестри, дуже прошу Вас підтримати нашого брата у Христі, Назара Островського, який бере участь у національному проекті “Нові лідери”. Назар є ревним християнином і має велике прагнення принести Христа і Його цінності у наше суспільство. Ми разом можемо допомогти йому це зробити, проголосувавши за його проект, котрий побудований на глибокохристиянських засадах. Це голосування може засвідчити силу нашої єдності як спільноти, ОКСу і загалом, як християн. Нам справді час активізуватися, щоб ствердити нашу віру через конкретні діла, зокрема через таку підтримку один одного. Дякую Вам!
                                                              

З любов’ю і молитвою,
лідер спільноти “Благословення”,

голова РАди ОКСу, Орест Григорчак


Нижче є інформація від Назара про цей проект і як за нього проголосувати.

Привіт усім! Прошу Вашої підтримки у голосуванні в національному телепроекті Нові Лідери! Цей проект покликаний “вивести” з тіні, унікальні ідеї на національний маштаб. Я представляю ідею соціального бізнесу, платформи в якій прості люди зможуть допомогати таким же простим людям “стати на ноги” у своєму бізнесі. 

“СВІДО – Свій до Свого по Своє”

Голосування дуже просте і займе менше 5 хвилин!

Важливим моментом цього проекту є те, що до наступного етапу пройдуть тільки 50 учасників, які наберуть найбільшу кількість голосів, а це як мінімум 1000-1500 голосів.

Відео, анкета та детальний опис програми за посиланням: https://novilidery.com/lider/ostrovskii-nazarii

Ваш голос може бути вирішальним і буде точно дуже важливим для мене! :)
Щиро дякую Вам за підтримку!


       Про проект і його етапи:

1. ПЕРШЕ ГОЛОСУВАННЯ. ВИБІР СОТНІ ЛІДЕРІВ (1.05.2018 – 31.05.2018)

  Зареєстровані Лідери можуть проводити активну агітаційну кампанію, заохочувати людей підтримати їхню програму і зареєструватися на сайті як Виборці.
  Зареєстровані Виборці протягом цього місяця голосують за Лідера, якого/яку вважають найкращим/щою. Проголосувати можна лише один раз, тому вибір необхідно робити усвідомлено і відповідально. 30 травня голосування припиняється.
   П’ятдесят Лідерів, які отримають найбільшу кількість голосів Зареєстрованих виборців, перейдуть до наступного етапу проекту. 31 травня Відбірковий Комітет проекту визначає інших п’ятдесят Лідерів, які вийдуть у наступний етап. Виборчий Комітет складається з 10 членів, яких обрали представники Громадської Наглядової Ради проекту.

2. ДРУГЕ ГОЛОСУВАННЯ. ВИБІР ДЕСЯТКИ НАЙКРАЩИХ (1.06.2018 – 7.09.2018) 

Упродовж трьох місяців сто Лідерів ведуть активну діяльність із реалізації своїх програм і готуються до їхньої презентації.
На сайті NOVILIDERY.COM з’являється можливість приєднатися до команди того чи іншого Лідера. Також Лідери можуть шукати і залучати спонсорів (юридичної та фінансової відповідальності за цю діяльність проект “Нові лідери” не несе). На цьому етапі починає свою роботу Онлайн-Університет Лідерів.
Протягом усього проекту холдинг StarLightMedia ближче знайомитиме українців із учасниками проекту «Нові лідери» і надаватиме їм медійну підтримку (в ефірі новин на каналах ICTV та СТБ вийде по одному сюжету про кожного Лідера; у програмі “Ранок у великому місті” щотижня виходитиме дайджест про перебіг проекту; просування проекту і його учасників на сайті NOVILIDERY.COM і в соціальних мережах).

4-5
вересня відбудеться фінальне голосування.
Сто Лідерів у студії телеканалу ICTV представлять свої програми і стан їхньої реалізації за три місяці проекту (онлайн-трансляція). 10 найкращих Лідерів обере Відбірковий комітет. Результати відбору будуть презентовані 10 вересня 2018 року у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

4. ФІНАЛЬНИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЕТАП (жовтень – листопад 2018)

   На каналі ICTV вийдуть у прямому ефірі випуски телепроекту “Нові лідери”. На цьому етапі участь у голосуванні за Лідерів і вирішенні їхньої подальшої участі у проекті братимуть лише телеглядачі СМС-голосуванням. За підсумком глядацького голосування наприкінці Суперфіналу переможець/ниця проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз.