У рамках Інституту Християнського Лідерства було проведено нашу першу зустріч на тему: "Співзалежність. Причини - Наслідки -Вихід".    Навчання  проводив о. Микола -Петро Лучок  – домініканець, проповідник, психотерапевт, консультант, душпастир молоді. Кожен міг задати своє питання лектору і отримати на нього грунтовну відповідь.

  Також важливим пунктом програми був час групок та фуршет, де кожен міг не лише почастуватись, а й мати час на спілкування, знайомство та ділення за чашкою кави і чаю. Учасники мали змогу подивитись театралізовану сценку, і вкінці молитовно довірити все, що є у їхньому житті, Богу! 

5 Декілька відгуків про зустріч Інституту Християнського Лідерства:

  "Вдалий підбір лектора , з важливим досвідом. Дякую о.Миколі. Успіхів бажаю, у спільній справі".  "Сподобалась атмосфера, організація. Актуальна тема. Хороший лектор".

1

2

  "Актуальність теми, вдалий вибір доповідача, добрий сформований розклад, з конференціями та перервами".    "Сподобались конференції, групки ( а особливо те що були групки різного віку). А такожить можливість задіяти групок практично у вигляді сценки". 3

4

 "Дякую за організацію такого чудового заходу. Чекаю на наступні зустрічі. Сподобалось атмосфера проведення, добре спланований розклад, фуршет, навчання, можливість задати питання лектору. Дякую вам за все!" 8

9 12

"Сподобалась сама ідея такої формації , як шляху до зростання у вірі, усвідомленої , активної християнської позиції".

13 17

"Все сподобалось. Особливо поєднання теми співзалежності з уривками з Євангелії в лекціях отця. Ортимала багато відповідей про стосунки з алко-залежними людьми".

18 15

Дякуємо усім!  До нових Зустрічей!