•  
  •  
  • Home
  • /Усі
  • /Інститут Християнського Лідерства (10 березня 2018 р.)
Інститут Християнського Лідерства (10 березня 2018 р.)

Інститут Християнського Лідерства (10 березня 2018 р.)

  У рамках Інституту Християнського Лідерства було проведено нашу першу зустріч на тему: “Співзалежність. Причини – Наслідки -Вихід”. 
  Навчання  проводив о. Микола -Петро Лучок  – домініканець, проповідник, психотерапевт, консультант, душпастир молоді. Кожен міг задати своє питання лектору і отримати на нього грунтовну відповідь.

  Також важливим пунктом програми був час групок та фуршет, де кожен міг не лише почастуватись, а й мати час на спілкування, знайомство та ділення за чашкою кави і чаю. Учасники мали змогу подивитись театралізовану сценку, і вкінці молитовно довірити все, що є у їхньому житті, Богу! 

5 Декілька відгуків про зустріч Інституту Християнського Лідерства:

  “Вдалий підбір лектора , з важливим досвідом. Дякую о.Миколі. Успіхів бажаю, у спільній справі”.

 “Сподобалась атмосфера, організація. Актуальна тема. Хороший лектор”.

1

2

  “Актуальність теми, вдалий вибір доповідача, добрий сформований розклад, з конференціями та перервами”.

   “Сподобались конференції, групки ( а особливо те що були групки різного віку). А такожить можливість задіяти групок практично у вигляді сценки”.

3

4

 “Дякую за організацію такого чудового заходу. Чекаю на наступні зустрічі. Сподобалось атмосфера проведення, добре спланований розклад, фуршет, навчання, можливість задати питання лектору. Дякую вам за все!”

8

9

12

“Сподобалась сама ідея такої формації , як шляху до зростання у вірі, усвідомленої , активної християнської позиції”.

13

17

“Все сподобалось. Особливо поєднання теми співзалежності з уривками з Євангелії в лекціях отця. Ортимала багато відповідей про стосунки з алко-залежними людьми”.

18

15

Дякуємо усім! 
До нових Зустрічей!

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone