•  
  •  
  • Home
  • /Анонс
  • /2-3 грудня – розклад реколекцій з с.Ліджі
2-3 грудня – розклад реколекцій з с.Ліджі

2-3 грудня – розклад реколекцій з с.Ліджі


с.Ліджі Пайяпілі – монахиня з Індії, настоятелька монастиря Св. Йосифа Згромадження де Сен-Марк.Її життя повне парадоксів. Сестра-Ліджі-ПайяпіліВона народилася в індійській багатодітній сім’ї католиків, тоді як в країні домінує індуїзм. Вона приїхала в Київ розбудовувати монашу спільноту свого згромадження, не знаючи української мови, вперше виїжджаючи за кордон. Вона перемогла туберкульоз кісток тоді, коли вже майже рік не могла звестися з ліжка, а лікарі дивувалися, чому хвора досі жива… Зараз с. Ліджі живе на Закарпатті, в маленькому селі Павшино. Уже багато років у монастир, до сестри Ліджі, приїжджають хворі та немічні на молитву і за допомогою. Сестра отримала від Господа дар зцілення і саме за її молитвами багато людей отримали оздоровлення від своїх недуг та хворіб.


                          Реколекції “ІСУС ЖИВИЙ” з сестрою Ліджі Пайяпілі 
Коли?
2 грудня

Де? Площа Петрушевича, 2 Львівський державний палац естетичного виховання учнівської молоді
Зустріч триватиме з 9:00 до 20:00 
Програма: Літургія; Молитва прослави; Конференції (с. Ліджі; о. Віталій Лесів – парох парафії Священомученика Йосафата у м. Стрий; Орест Григорчак – лідер спільноти “Благословення” та голова Об’єднання Католицьких Спільнот); Свідчення (с. Крістіна, настоятелька монастиря Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк у Львові-Рудно; місіонери зі Школи слуг Духа з Кракова); Молитва за зцілення.


Реєстрація ЗАВЕРШЕНА, в зв’язку з відсутністю вільних місць!!!


“Слухання Бога” – реколекції з с. Ліджі Пайяпілі для служителів спільнот

Коли? 3 грудня
Де?
Приміщення каплиці Українського Католицького Університету ( вул. Свенціцького,17)
Зустріч триватиме з 9:00 до 20:00 .

Хто може брати участь у реколекціях? Лідери і служителі спільнот. ( хто має служіння у своїй спільноті, або служить на Школі Марії) а також члени спільноти “Благословення”
в Програмі:
( Літургія; молитва прослави; конференції;молитва за зцілення;
свідчення місіонерів з Школи слуг Духа з Кракова)

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 1 = чотири