•  
  •  
  • Home
  • /Анонс
  • /3 грудня – реколекції з с.Ліджі
3 грудня – реколекції з с.Ліджі

3 грудня – реколекції з с.Ліджі

IMG_9677-700x427Дорогі брати і сестри! Цієї неділі зустрічі спільноти в УКУ та Молодійжної спільноти Благословення у Церкві свв. Володимира та Ольги НЕ БУДЕ!!!!

Натомість, запрошуємо лідерів та служителів, а також усіх учасників спільнот на реколекції зі с.Ліджі  на тему: “Слухання Бога”  

  Реколекції відбудуться 3 грудня в приміщенні каплиці Українського Католицького Університету ( вул. Свенціцького,17). Зустріч триватиме з 9:00 до 20:00 

   Хто може брати участь у реколекціях? Лідери і служителі спільнот. ( хто має служіння у своїй спільноті, або служить на Школі Марії) а також члени спільноти “Благословення”

Програма реколекцій: ( Літургія; молитва прослави; конференції;молитва за зцілення;свідчення місіонерів з Школи слуг Духа з Кракова) 

Реєстрація ТІЛЬКИ БЕЗ ОБІДУ: 
з 1 грудня до 2 грудня – 70 грн. 

Для Реєстрації потрібно: 
1) Заповнити електронну анкету –> https://goo.gl/cXXKZ2 
2) Cкинути суму оплати протягом 3 днів, потрібно на карту: 5168 7556 3310 3490 – Андрушків Андрій. 
3) Після цього потрібно скинути фотографію чека на скриньку akhudzik@gmail.com Також ви можете занести готівку у крамницю “НАЗАРЕТ” (вул.Театральна біля Гарнізоного храму Свв. Петра і Павла) 

* Якщо після заповнення анкети, протягом 3 днів не будуть виконані 2 та 3 кроки, ваша анкета автоматично видаляється!
 УВАГА! Якщо ви виконали ці умови, то протягом декількох днів вам прийде відповідь про успішну реєстрацію. УВАГА! Після реєстрації кошти НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!!! 
Контактний телефон: 097 220 78 30 – Андрій

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − = п'ять