•  
  •  
  • Home
  • /Усі
  • /6 березня – зустріч подружнього вечерника
6 березня – зустріч подружнього вечерника

6 березня – зустріч подружнього вечерника

cross-2598300_960_720

  Дорогі брати і сестри, кожен погодиться з думкою, що подружжя, яке живе у згоді й любові, усвідомлюючи своє покликання, є одним із найбільших джерел людського щастя не лише для самих подругів, але й дітей, які ростуть в такій родині та всіх оточуючих. Християнське подружжя – це правдива спільнота осіб (чоловіка і жінки), які дарують себе та отримують одне одного “у свободі Божого Дару” – Іван Павло II


  Щиро запрошуємо переконатись, що християнське подружжя – це “видимий знак невидимої Божої присутності.” у вівторок, 6 березня, о 19.00 год. в примішенні актового залу церкви Свв. Володимира та Ольги (вул. В. Симоненка, 5а) на зустрічі ПОДРУЖНЬОГО вечерника, проходить курс:
“ТЕОЛОГІЯ ТІЛА”.


  Питання, що розглянемо протягом курсу: Яку роль відіграє моє тіло? Для чого Бог дарував тіло? Що моє тіло говорить про Бога? Чи потрібно дотримуватись дошлюбної чистоти? Які маємо з цього плоди? Чому подружжя нероздільне? Який сенс і мета подружжя? Який шлях до красивої любові, якої в глибині прагне кожне подружжя?
 Зустріч проведе п. Дзвінка Сов’як


Важливо!

  У зв’язку з проведеням курсу “ТЕОЛОГІЯ ТІЛА” потребуємо служителів з діточками.

   Cлужіння з діточками – дуже важливе, оскільки ми вже зараз повинні сіяти в них, щоб був добрий плід на славу нашого Господа. Так, як ми розвиваємося, слухаючи конференції, наповнюємося, так само і наші діти потребують поживи духовної, але у свій спосіб: гра, спрямована на вивчення усього створеного аби пізнати самого Творця чи мультфільм про Слово Боже, чи ще багато всього цікавого, тому потребуємо людей, які бачать себе у цьому служінні. Усе залежить від того, чи готові ми вкладати у наше духовне майбутнє. Ми хочемо, щоб усім дітям було цікаво.

  Шановні батьки, благословляйте своїх дітей, відправляючи до аніматорів, наголошуте, щоб слухали і поважали їх. Молімося за Дитяче служіння на Спільноті, бо Господь благословив щедро насінням (діточками) давайте добре підготуєм грунт!

   Запрошуємо ділитись талантами, дарованими Богом, з іншими!!!
Малювати(живопис, композиція, рисунок, історія мистецтв);
Ліпити(розвиватимемо просторове мислення, дрібну моторику, творчість);
Англійська(слова, вирази, навички спілкування). Банси(прикольні танці);
Театр(вистави, пантоніми);
Вікторини, конкурси, розваги;
Інші пропозиції.

Щоб долучитись до цієї місії звертайтесь за тел.:
067 415 18 88 – Марія

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


сім + = 15