•  
  •  
У 100 разів сильніша

У 100 разів сильніша

       Лишак Галина

 the-master-key-to-your-freedom-625x360

Бог прийняв мене такою як я є, але також Він удосконалив мене, звільнив від гріхів.

Я була “мертвою” християнкою, однак через курс “РУАХ” Бог освітив мій затемнений мозок і навчив по-справжньому любити.


  Я звільнилася від своїх комплексів, невпевненості, тупості. Тепер я алкоголь взагалі не вживаю. І не тому, щоб не напитись, а мене просто взагалі до нього не тягне.  Я на запрошення до випивки дуже просто відповідаю : “НІ!!!”
            Ура! Я знаю, що це все БОГ!
Раніше я полюбляла випити, покурити з друзями. А тепер я абсолютно чиста.
            Я перестала тринькати гроші. Тобто вже більше не витрачаю гроші на непотрібні речі. Краще допомогти бідним.compra-no-shopping-2
            Бог навчив мене любити інших, спілкуватися з новими людьми, допомагати незнайомим. Тобто бачити в кожній людині Христа і запитувати себе: “Що зараз зробив би Ісус?”
            Я стараюся нікого не осуджувати, не кричати, не обговорювати. І це дуже класно, просто неймовірно. Моя душа така легенька і щаслива!
            Я стала у 100 разів сильніша завдяки відвідуванню Літургії щонеділі та приймання Св.Причастя. І, відповідно, зменшилися мої гріхи.
  Бог звільнив мене від такого гріха як хабарництво. Раніше я не розуміла, що “давати на лапу” – гріх. Одного разу я прочитала свідчення Олежика Андрушківа і запалилася його ідеєю проти хабарів, вирішила теж їх не давати. І дуже щаслива, що зробила саме такий вибір.
 

Просто я не боялася Бога, а хотіла довести, що люблю Його!

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone