•  
  •  
Таланти, які Він відкриває

Таланти, які Він відкриває

freedom          Говда Марія

До того, як я потрапила на спільноту, моє життя було зовсім іншим. Хоч я і ходила до церкви, молилась, але попри те й багато грішила. На Спільноту мене привела моя сестра. Я дуже вдячна їй за це. Я відчула Божу любов. Стараюся не грішити. Моє життя набуло сенсу. Тепер я маю справжніх друзів, я маю з ким поділитися своїми проблемами і переживаннями. Я відчула на собі й силу молитви. Також я позбулася багатьох комплексів. Наприклад, я ніколи не сміла підійти до людини і заговорити про щось, але Бог забрав у мене цей страх. Також Бог зцілив моє серце.
            А ще, Бог забрав у мене страх виступати на сцені.sing-1024x762
            Змалечку я соромилася співати. Оскільки у моєї сестри чудовий голос, то мені здавалося, що мій голос звучить просто жахливо. Коли я поїхала на Оазис, я відвідувала музичний майстер-клас і пересвідчилася, що в мене непоганий голос, але все-таки не наважувалася сама співати на сцені. Але Бог зробив так, що за півгодини до концерту мене повідомили про мій сольний виступ. Це було для мене шоком. Але коли після виступу мені голосно аплодували, а потім ще й хвалили, я зрозуміла, що Господь відкрив у мені новий талант і дає силу розвивати його.

Амінь, слава Богу за все!
Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 − один =