•  
  •  
  • Home
  • /Новини
  • /Відбулася Католицька Харизматична Конференція «ВОГОНЬ»
Відбулася  Католицька Харизматична Конференція «ВОГОНЬ»

Відбулася Католицька Харизматична Конференція «ВОГОНЬ»

MA-6YeIkFYQВсеукраїнська католицька харизматична конференція «Вогонь» відбулася у Львові у суботу, 12 жовтня. Понад 3 тисячі римо- та греко-католиків приїхали з усієї України, щоб взяти участь у конференції під гаслом «Ісус живий!».

Крім львів’ян, тут були присутні гості з Києва, Вінниці, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Івано-Франківська, Закарпяття та інших міст України, а також з-за кордону.

Конференція «Вогонь» відбулася з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Кир Ігора (Возьняка), який очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Звертаючись до учасників конференції, Митрополит Львівський закликав усіх молитися й чувати, уподібнюючись до мудрих дів із притчі, – щоб не забракло нам оливи віри, щоб не забракло нам любові.

Конференцію відвідав також владика Дмитро (Григорак), єпарх Бучацької єпархії та відповідальний за Рух Віднови у Святому Дусі в УГКЦ. Владика Дмитро розпочав цю конференцію Акафістом до Святого Духа.

Конференції, молитва прославлення, заступницькі молитви, свідчення, спів – так пройшла конференція «Вогонь».

У заході взяли участь близько 50 священиків, які співслужили на Літургії та сповідали вірних, а також молилися разом з присутніми.

Конференція «Вогонь» – це харизматична зустріч для людей, які бажають оновити своє духовне життя та досвідчити благодать Святого Духа завдяки спільній молитві і спілкуванню один з одним. За словами засновника і директора Школи Марії бр. Петра Куркевича OFM Cap, спільне слухання Слова Божого та духовної науки одночасно відкриває нас на слухання Святого Духа та наповнення Ним.

Ще одна мета «Вогню» – це оживити християнські спільноти та об’єднати їх в Божій любові.

Організатори заходу:  Школа Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету, Матері Церкви (Школа Марії) та Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКС).

Вогонь

Коротка історія конференції «Вогонь»

У Львові вже відбулася VI Всеукраїнська католицька харизматична конференція «Вогонь». Попередні відбувалися у Києві та в Хмельницькому.

Історія конференції «Вогонь» в Україні розпочалася у 2003 році. Тоді відбулась перша Всеукраїнська католицька харизматична конференція прославлення. Вона зібрала близько 1300 учасників з різних куточків України, а також були присутні гості з Польщі. Сама ідея проведення такого заходу народилася ще в 1999 році, коли група молодих людей з м. Красилова (Хмельницька обл.) поїхала до Словаччини, щоб взяти участь в конференції «Fire» («Вогонь»). Його провадив представник відомої католицької школи євангелізації Renewal Ministries (США) Пітер Хербек.

www.credo-ua.org

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


п'ять − 1 =