•  
  •  

Помпейська Девятниця

У темі 0 відповіді, і 1 учасник, останні зміни внесено учасником Profile photo of Мельник Маріанна marianna123 1 місяць, 3 тижні назад.

• Автор
    Повідомлення
    Profile photo of Мельник Маріанна
    marianna123
    Member

Хочу поділитися з вами своєю ласкою від Божої Матері через Помпейську Девятницю.Коли я завагітніла вдруге і цього ще не знала я випила профілактично 2 курси антигельмінтних препаратів(їх категорично не можна приймати навіть за 3 місяці до планування вагітності)Між 8-9 тижнями вагітності у мене виникла загроза викидня і всі лікарі дізнавшись про те,що я приймала такі препарати порадили мені зробити чистку,розказували,які патології можуть бути у моєї дитини.Я дуже переживала і плакала,бо на аборт я не могла згодитись.Медикаментозно на підтримку медики мене класти не захотіли.Я просто лежала в лікарні і кожен день вони мене налаштовували зробити чистку.Біля лікарні я пішла в церкву і попала на Службу Божу в кінці якої було благословення для вагітних,яке проводиться в кожну першу неділю місяця, про яке я не знала.Це була не випадковість, яка мене дуже втішила і дала мені моральну підтримку.В цю церкву я ходила до кінця вагітності. Після Служби я зайшла в Церковну крамницю, хотіла купити молитовники і звернула увагу на книжечку, яка мала назву Помпейська Девятниця, придбала її.Це також було не випадково!Це Божа Ласка!Коли я її відмолювала 1-й раз,то не знаю як мені вкінці не зійшлась дата і я вирішила ще раз її відмолити.Просила за народження здорової дитини і вирішення проблеми зі старшим сином (4,5роки), у нього постійно виникали якісь проблеми з животиком, ми регулярно капались в інфекційній через рвоту, дитину щодня трішки болів животик.Під час 2-го відмолювання ми зі старшим попали в лікарню з гострим бронхітом і там нас скерували пізніше до хорошого гастроентеролога.Після декількох аналізів в дитини виявилась глютенова непереносимість і посадили нас на безглютенову дієту.Коли ми почали бути на дієті,проблеми з животом зникли.Дитину 1,5 роки турбував животик,а лікарі не могли визначити причину!А тут завдяки Матінці Божій все вияснилось!Це було Чудо для мене!Уявіть, яким чудом було для мене,коли я народила повністю здорову дитину!!!Матінко Божа,моя Заступнице!Низький Тобі уклін і величезна подяка,бо Ти мені подарувала таку радість!!!Тепер я стараюсь відмовляти Помпейську Девятницю постійно.Багато ласк і чудес отримали і мої знайомі завдяки цій Чудотворній Молитві!!!

Ви повинні авторизуватися щоб відповісти в цій темі.