•  
  •  

Свідчення

У темі 1 відповідь, і 2 участника, останні зміни внесено учасником Profile photo of Ivanna Ivanna 2 роки, 10 місяці назад.

• Автор
    Повідомлення
    Profile photo of Спільнота «Благословення»
    oleh05
    Keymaster

Тут ви можети лишати свідченя, або як ви прийшли до Бога?

Profile photo of Ivanna
    Ivanna
    Member

… і хто підтримає тебе, подасть тобі своє плече, коли ти думаєш, що все втрачено, що немає виходу…
    Так – це Господь, наш Ісус Христос, не залишить тебе, зцілить, коли хворієш, заспокоїть, коли боїшся, вирішить проблеми, які здаються неможливими до вирішення, бо те, що є неможливим для мене – є можливим для Христа…
    Cлава Ісусу Христу!
    У моєму житті одної миті все перевернулось з ніг на голову… Однією із проблем був судовий процес із колишнім чоловіком, який прямо кажучи, викинув мене разом нашим дворічним синочком з квартири, а на кінець вирішив нас звідти виписати…
    Розпочався судовий процес… оскільки ми з дитиною не проживали тривалий час у квартирі, а також багато аргументів, фактів та доказів були на його стороні , то шанси виграти справу були нульовими. Порадившись з кількома адвокатами, я вирішила навіть не йти на судові слухання, щоб зайвий раз не завдавати собі болю… і продовжувала звертатись у своїх молитвах до святих – св.Юди-Тадея, св.Філомени, св. Кипріяна, св.Спиридона та інших святих нашої церкви про їхнє заступництво перед Господом. Також я молилась Помпейську дев’ятницю про заступництво Матері Божої. В останній день дев’ятниці у цьому наміренні я на секунду задрімала і почула такі слова: «..не бреши і будь подорожуючою», відразу ж не зрозуміла що б це могло означати… А Господь чує молитви і напевно, мав інші плани щодо цієї справи і вирішив втрутитись..
    Повістки на суд приходили, а я ігнорувала їх… Та Господь діяв через людей – мене розшукав працівник опікунської ради, який просив піти на слухання і запевнив, що буде захищати і відстоювати наші з дитиною права; подруга, в якої є юридична освіта написала заперечення для суду; я знайшла адвоката який погодився представляти мої права (ще й небагато попросив за послуги, бо грошей у мене не було). А коли на судовому засіданні побачила адвоката колишнього чоловіка, то зразу ж зрозуміла, що справу тим більше програю, бо його адвокат один із кращих у місті, дуже дорогий і дуже впливовий. Вони надавали безліч різних доказів, клопотань, копій документів і т.д… А коли прийшов мій час давати свідчення, то я просто встала і розказала правду – все як було, нічого не вгадувала, бо слова « не бреши…», які я почула під час молитви, крутились в голові…
    Після двох слухань та вивчення всіх питань справи суддя винесла рішення в мою користь. Дивуванню не було меж з обох сторін… Мій адвокат признався, що з самого початку був майже переконаний, що ми програємо справу. Це було просто справедливе, людське рішення судді…
    Звичайно зі сторони колишнього чоловіка була апеляційна скарга, проте і суд другої інстанції залишив рішення без змін. Як сказав мій адвокат: « напевно хтось там, на горі, вас дуже любить…» Так, Той, що там нагорі, любить кожного з нас без винятку…
    Проте це ще не все… десь через місяць в одній із церков, (хочу наголосити, що місто велике і церков багато) куди я забігла на кілька хвилин щоб помолитись випадково побачила суддю, ту що вела мою справу, вона мене впізнала і при виході ми почали розмову. Вона спитала як мої справи, у відповідь я сказала:
    – Ваше рішення правильне, бо апеляційний суд залишив його без змін …
    На що отримала відповідь:
    – То не моє рішення, то Боже рішення…
    «… і будь подорожуюча..» отак, я просто подорожувала і спостерігала за тим, як Господь все зробив для мене, хоча я недостойна, негідна і часом так не заслуговую на його допомогу… За все я дякую Тобі, Ісусе, Спасе мій…
    Ці суди – це тільки перший етап у вирішенні наших стосунків з батьком моєї дитини. Який Божий план надалі, я не знаю, але знаю точно, що він найкращий і найправильніший. Господи, дай мудрості зрозуміти Твою волю!!!…

Ви повинні авторизуватися щоб відповісти в цій темі.