•  
  •  

свідки Єгови,хто вони,істина?

У темі 0 відповіді, і 1 учасник, останні зміни внесено учасником Profile photo of Володимир Шалапський Володимир Шалапський 2 роки, 11 місяці назад.

• Автор
    Повідомлення

Сьогодні зустрів свідків,ішов молився вервицю.Вони зупинили сказали о ви віруючий,спитали про отанні часи,я відповів що вже багато лжехретів і чув власними вухами,вони сказали що Ісус сказав і щось позитивне,що важайте Я про це вас попереджаю.Тим часом їхав якийсь чоловік на велосипеді і викрикнув не морочте голову благовісники,вони сказали до мене,вот чому до церкви ходять,а любові нема?Потім почали говорити про правду,Царство небесне і спитали на вашу думку що таке Боже Царство 1.щось у вашому серці 2.образний вислів.3.небесний уряд.Потім я почав наводити місця де Ісус говорить про небесне царство.Воно подібне до шукача перл,скарбу захованого на полі,до розчини яка скисає,до гірчичного зерна.Вони сказали що Царство Небесне це уряд і Ісус прийде за своїми.Доводили по пророку Даниїлу що Бог відкине тих що відкинули його знання.І порадили мені шукати де є правда.Так в чому полягає Царство Небесне?І хто вони свідки Єгови?

Ви повинні авторизуватися щоб відповісти в цій темі.