Дорогі брати і сестри у Христі, хочу запросити Вас на IV спільнотне Віче, яке відбудеться в неділю 19 липня о 15:00 в приміщенні каплиці УКУ (вул. Іл. Свєнціцького, 17). На ньому буде представлена структура спільнотних зустрічей на новий навчальний рік, програми формації, нововведення у формуванні та функціонуванні групок, а також інші практичні зміни, які зумовлені поділом спільноти на «домашніх» і «ближніх» та пропозиціями, що були озвучені на Віче для «домашніх». Протягом Віче ви матимете можливість висловити свою думку стосовно почутого і в такий спосіб вплинути на формування остаточного варіанту змін у спільноті.

В програмі Віче, як звично, буде духовне слово, молитва, слухання Бога та можливість поспілкуватися. Поділюся також новими одкровеннями і натхненнями, які я отримав від Бога щодо життя і діяльності спільноти. На Віче запрошую як «домашніх» так і «ближніх» спільноти, тобто усіх бажаючих.  Прошу Вас передати цю інформацію братам і сестрам зі спільноти.

Ще раз звертаюся до тих, які вже прийняли рішення належати до  «домашніх» спільноти, але ще не написали відповідну заяву, з проханням зробити це до цієї неділі (19 липня) і занести її в крамницю «Назарет» або безпосередньо на Віче.
Вірю, що ми чудово проведемо цей час. Божих Вам благословінь!!!
 
З молитвою і любов’ю,
Ваш брат у Христі,
Лідер спільноти «Благословення»,
Орест Григорчак