•  
  •  
  • Home
  • /Новини
  • /Освячення репетиційки і офісу медіа студії
Освячення репетиційки і офісу медіа студії

Освячення репетиційки і офісу медіа студії

_MG_8636

Хоча вже минуло трішки часу, але ми раді повідомити вас, що 21 листопада 2014 р. Б., на свято Архистратига Михаїла відбулося освячення репетиційки спільноти «Благословення» та офісу медіа студії «BLAGOSLOVENNYA STUDIO».


_MG_8661

Репетиційка

Ці приміщення належать церкві Свв. Володимира та Ольги та були передані в користування спільноті «Благословення» коштами якої тут проведено ремонтні роботи. Тепер наші музиканти та групи прослави мають можливість проводити репетиції та розвивати свої таланти у відповідно відведеному та підготованому приміщенні.
В освяченні брали участь парох храму о. Богдан Чабан та духівник спільноти о. Богдан Калатин, також були присутні музиканти та гості. Після освячення відбулося маленьке святкування за фуршетом.
_MG_8653_Радіємо, що з Божою поміччю рухаємось вперед, і маємо нові можливості для того, щоб слава Господня звучала по всій землі! =)

 

Автор: Оксана Щербак
Фото: Юра Вовк
Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять + = 13