Слава Ісусу Христу! Улюблені  брати і сестри у Христі, дорогі  учасники спільноти «Благословення»,  щиро дякую Богові за кожного з Вас. Ви є великим скарбом і цінністю для спільноти. Вірю, що це Бог об’єднав наші серця, думки і прагнення  навколо спільних цінностей і прагнень, вірю, що Він має прекрасний план на наше спільне майбутнє. Я переконаний, що перш, ніж  наша спільнота постала фізично, вона народилася у серці нашого Батька. Саме Він є справжнім її  Творцем, Лідером і Служителем. Його ми маємо слухати, за Ним іти, Його волю виконувати, Йому поклонятися.

Нещодавно молячись і слухаючи Бога, я відчув у серці прагнення, щоб ми всі зібралися разом, як велика сім’я для того, щоб питатися Господа про Його волю на життя і діяльність нашої спільноти. Вже багато разів Бог показував нам необхідні для спільноти зміни, нові цілі та шляхи розвитку, євангельські принципи відносин, які мають бути між нами. Думаю, що прийшов час про все це щиро і відверто поговорити, помолитися і попитати Бога. Все це реалізувати ми зможемо на першому спільнотному ВІЧЕ, яке проходитиме в каплиці УКУ (вул. Свєнціцького, 17) в неділю 30 листопада з 17:30 до 21:00. На початку ВІЧЕ ми підсумуємо все те, що в різний спосіб вже почули від Бога раніше про наше минуле, теперішнє і майбутнє, потім будемо молитися і просити про Його голос, ведення і пізнання Його волі щодо нас, після чого бажаючі брати і сестри матимуть можливість висловити свої думки щодо життя і діяльності спільноти та необхідних змін (як в мікрофон, так  і з допомогою анкет). На завершення  спробуємо прийняти відповідні рішення, щоб найкраще рухатися у волі Божій. Вірю, що нам вдасться  гарно поспілкуватися і поділитися любов’ю .
Протягом цього тижня маю до Вас декілька прохань: 1)  Прошу Вас про щоденну молитву до Святого Духа про Його ведення і світло для цього ВІЧЕ. 2)  Прошу Вас протягом тижня слухати Бога щодо спільноти і підготувати свої зауваження, пропозиції, побажання щодо життя і діяльності спільноти. Буду дуже вдячний, якщо Ви надішлете попередньо ці напрацювання на мою електронну скриньку: HrOrest@gmail.com 3)  Прошу Вас пригадати собі братів і сестер зі складу членів спільноти, які з тих чи інших причин перестали її відвідувати. Подзвоніть їм і щиро запросіть їх на ВІЧЕ.

Особливо ревно запрошую на Віче всіх лідерів, служителів і членів спільноти. Буду також радий бачити кандидатів, симпатиків та інших учасників спільноти.

            Доручаю лідерам вечерників та аніматорам зачитати це звернення у своїх вечерниках і групках ділення.

 Нехай Дух Святий розпалить наші серця Своїм вогнем, адже сьогодні є ще так багато загублених, зранених, голодних і бідних Божих дітей, яким ми покликані послужити Його любов’ю і силою.

З любов’ю і молитвою,

Ваш брат і служитель у Христі,

Лідер спільноти благословення,

Орест Григорчак