•  
  •  
  • Home
  • /Анонс
  • /Зустріч молоді з владикою Венедиктом [05.04.15 | 11:00 – Домініканський собор]
" link="http://blagoslovennya.org/zustrich-molodi-z-vlady-koyu-venedy-ktom-05-04-15-l-viv-dominikans-ky-j-sobor/" url="/wp-content/uploads/2015/03/km7NEMdmb2I-1024x378.jpg" ]

Зустріч молоді з владикою Венедиктом [05.04.15 | 11:00 – Домініканський собор]

У Квітну неділю (5 квітня) традиційно Католицька Церква святкує Світовий день молоді на місцевому рівні, цьогоріч він уже 30-й. У Львівській Архиєпархії також буде святкування Дня молоді 5 квітня у Храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор, м. Львів, пл. Музейна, 3) разом із Преосвященним владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії. Після Літургії вся охоча молодь буде мати змогу поспілкуватися з єпископом.

Зустріч молоді з владикою Венедиктом [05.04.15 – Львів, Домініканський собор]

Ця подія, що її започаткував Іван Павло ІІ у 80-х роках, не втрачає популярності та вагомості сьогодні. Один раз в два-три роки Папа має особливу зустріч із молоддю всього світу, коли вони разом моляться та чувають. А щорічно в неділю перед Великоднем подібні зустрічі – світові дні молоді, але вже не такі масштабні і без особистої присутності Папи – відбуваються на місцевому рівні – в єпархіях.


У Львівській Архиєпархії 5 квітня відбудеться зустріч молоді з владикою Венедиктом. Розпочнеться вона з Архиєрейської Літургії в 11:00 год у Храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський Собор).

Запрошуємо, дорога молоде, на цю гарну зустріч із владикою! :)

З повагою, команда Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ

Зроби добру справу, поділися з друзями!Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookShare on VKEmail this to someone