sammit

На зустрічах Саміту християнських лідерів Європи Ви матимете нагоду познайомитися з багатьма відомими європейськими служителями і спікерами світового масштабу, почути їхні навчання, неймовірні свідчення Божої дії у їхньому житті, поставити свої запитання і, звичайно, спільно помолитися. Багато з них мають величезний досвід служіння харизмами, мирянського лідерства, проведення навчань і семінарів по всьому світу. Віримо, що це буде незабутній час, який надихне нас і спонукатиме розвиватися у нашому духовному житті та служінні.

 Організатором Саміту християнських лідерів Європи є Інститут християнського лідерства при спільноті “Благословення”.

Розклад зустрічей: 

18 червня, 19.00-21.00 - Bruce Clewett (Австрія) 

- 20 червня, 19.00-21.00 - Eric Flurry, Eva Glauser, Alisha & Jan Marc (Швейцарія), Gabo and Michal (Словаччина) Franziska Rief

24 червня, 17.00-19.30 - Ruta & Antanas, Paulius, Martynas (група з Литви)

26 червня, 17.00 -20.00 - John Proctor (Велика Британія), Gavin Farley (Австрія), Blazenka and Josip (Боснія і Герцеговина).

27 червня, 19.00-21.00: Dominic Mc Dermott (Велика Британія) та Matej Sabo (Словаччина).

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 

Всі події відбудуться у приміщенні Каплиці Українського Католицького Університету, (Свенціцького,17)

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ - https://goo.gl/sXPPp6


День перший. Зустріч відбудеться 18 червня, 19.00-21.00, УКУ (Свенціцького,17) Доповідач: Bruce Clewett 

01Bruce Clewett народився в Каліфорнії, США. З 1971 р. працює в міжнародній міжконфесійній місійній організації "Молодь з місією" в Європі. Він одружений та має трьох дітей. Брав у участь у заснуванні "Міжнародної католицької програми євангелізації" на Мальті; католицької школи «Емаус» з євангелізації в Уганді; католицької програми з учнівства "Follow Me" в Австрії, Німеччині та Голландії; "RELaY" конференції для католицьких та протестантських лідерів по всій Європі; філії YWAM під назвою "Керигма", яка спеціалізується на служінні в католицькому світі, а також у багатьох інших католицьких та екуменічних ініціативах. Брюс був одним із двох засновників ENC (разом з Йоханесом Фіхтенбауером). Він має широко відкрите серце для праці над єдністю християн, а також формування католицьких лідерів.


День другий.

20 червня, 19.00-21.00; УКУ (Свенціцького,17)

Доповідачі: Eric Flurry, Eva Glauser, Alisha & Jan Marc (Швейцарія), Gabo and Michal (Словаччина) Franziska Rief.

 

1Eric Flury народився у Швейцарії, належить до спільноти “Яху” з 1982 і зараз є її лідером. Одружений, має трьох дочок. Закінчив факультет історії у Бернському університеті, працює науковим співробітником відділу дипломатичних документів Швейцарії. Є засновником і директором екуменічної міжнародної магістерської програми для молодих людей віком від 18 до 25 років, а також директором християнської школи (KG-9). Зараз пише докторську дисертацію про вплив програм виховання християнських вчителів на освітню систему XX століття.

2Eva Glaucher народилася у Швейцарії. Після закінчення вузу працювала вчителем у школі, а згодом в інституті професійної та соціальної інтеграції молодих людей з психологічними проблемами. Паралельно вона проводила дослідження в соціальній терапії. На даний час закінчує навчання з теології. Ева є частиною Спільноти «Яху» і членом молитовного служіння.

 

Michal Lontko народився в Жиліні, Словаччина. Має докторат з теології. Він служить у спільноті католицького університету в місті Рузомберок, Словаччина. Міхал одружений, виховує 2 дітей. 3Разом з дружиною беруть активну участь у місіонерстві серед студентів університетів, а також проводять тренінги та семінари на різні теми у всій Словаччині. Міхал — один з лідерів Колегії католицького університету. Він також задіяний у провідних християнських програмах для студентів університету, таких як "Альфа-курс", «Слідуйте за Христом», «Курс», «Поклоніння», «Духовні відступи» тощо.

 

4Franziska Rief народилася на півдні Німеччини і виросла в католицькій сім'ї. У віці 21-го року прийняла Ісуса своїм Господом і Спасителем. Стояла при витоках спільноти "Емануїл". Франческа покинула навчання, щоб служити місіонером в міжнародній міжконфесійній організації “Молодь з місією”. В основному вона займалася вихованням молоді як учнів Христа, але також будувала мости між різними деномінаціями в організації. Вона служила в Австрії, Ірландії, Мальті, Філіппінах, Індії та Африці. Зараз веде спільноту Лярш в Равенсбурзі.


День третій.

24 червня, 17.00 -19.30; УКУ (Свенціцького,17)

Доповідачі: Ruta & Antanas, Paulius, Martynas (група з Литви)

 

  5Rūta Šalaševičienė належить до католицької харизматичної віднови в Литві, а також є одним із засновників та лідером (вже понад 20 років) католицької спільнот "Живі Камені". Ця спільнота зробила величезний вклад у нову євангелізацію Литви. Рута також є одним із засновників програми катехуменату в Каунаській Архиєпархії. Вона керує програмою і служить багатьом людям, які хочуть зустріти Ісуса і прийняти Таїнства. Разом зі своїм чоловіком Антанасом виховує п'ятеро дітей. Є членом ради ENC і опікується інших харизматичними спільнотами Литви.

A7ntanas Šalaševičius є одним із засновників спільноти "Живі камені" в Литві. Антанас має дар євангелізації. Майже двадцять років він готував сімейні пари до шлюбу в Каунаській Архиєпархії. Тисячі молодих чоловіків і жінок почули про Ісуса через служіння Антанаса. Він також працював з підлітками та готував їх до таїнства Миропомазання. Антанас — архітектор та дизайнер інтер'єру. Спільно з дружиною Рутою у Антанаса є п'ятеро дітей.

 

 8Paulius Insoda є членом спільноти "Живі камені" в Литві. Паулюс вивчав комп'ютерні науки, сьогодні він очолює компанію з розробки програмного забезпечення з 200-ма інженерами. Він намагається застосовувати біблійні принципи у своєму житті, сім'ї, спільноті та роботі. Паулюс також є членом ради ENC. Він одружений тринадцять років та виховує двох синів.

 

   9Martynas Vasiliauskas є активним членом спільноти "Живі камені" (Литва). Участь у спільнотній діяльності змінила його життя. Мартинас має юридичну освіту і протягом багатьох років працював на високооплачуваній державній посаді. Проте Ісус покликав його почати все заново. Зараз Мартінас є місіонером у спільноті "Живі камені", бере участь у місіях спільноти та допомагає будувати структуру спільноти. Мартінас вважає, що найкращий шлях в житті — це бути учнем Ісуса. Він одружений майже тринадцять років. Виховує двох синів.


День четвертий.

26 червня, 17.00 -20.00; УКУ (Свенціцького,17)

Доповідачі: John Proctor (Велика Британія), Gavin Farley (Австрія), Blazenka and Josip (Боснія і Герцеговина).

 

10John Proctor народився у Ліверпулі, одружений, батько 4-ьох синів, дідусь 4-ьох внуків. До 50 років мав кар'єру в галузі фінансових послуг міжнародного менеджера з продажу. До Харизматичної Віднови увійшов у середині 70-х, через декілька років після цього заснував спільноту християнського завіту “Алабарі”, яка у 2000 році набула канонічного статусу.

     Зараз проживає у Солсбері, штат Північна Кароліна. Джон заснував центр, що підтримує безпритульних осіб та незахищені верстви населення. Вони допомагають близько 2 500 потребуючим на рік із загальним бюджетом у 8 мільйонів фунтів. Джон та його дружина заснували дитячий садок, а також під їх керівництвом зараз діє 7 шкіл. Джон був рукоположений на постійного диякона 29 років тому, будучи наймолодшим дияконом у Великобританій на той час.

 

11Gavin Farly належить до екуменічної спільноти "Повернення до Господа" у Відні, Австрія. Гевін народився та виріс у Південній Африці. В 1986 році приєднався до руху “Mercy Ships” в Канаді. Після роботи в різних країнах він оселився у Відні, Австрія, де служив з молоддю. Гевін консультує спільноти з ENC як у Східній, так і в Західній Європі. Разом з дружиною виховує трьох дочок, заснував рух "Благословення для родин" в Австрії, яка є служінням для всієї родини, спрямоване на те, щоб принести благословення сім’ям з різних церков та спільнот Європи.

 

12Blaženka Vidović народилася в Центральній Боснії. Під час і після війни в Боснії і Герцеговині працювала перекладачем для миротворців, військ НАТО і ООН. Після виходу військ і по сьогодні працює екскурсоводом у Меджугор’ї. Блаженка не одружена і живе посвяченим Богові життям. 

         Під час війни у 1993 році вона захворіла на невиліковну хворобу — дитячий ревматоїдний артрит. Лікарі прогнозували їй, що вона дуже швидко стане прикутою до візка. Вона разом із сім’єю почали молитися вервицю за її оздоровлення. У 2000 році Блаженка зустрілася з Харизматичною Відновою, отримала хрещення Святим Духом та пізнала живого Бога. Повернувшись у своє місто, вона стала членом харизматичної спільноти. Під час одного з семінарів на тему хрещення Святим Духом у 2004 році через покладання рук священика почався процес її зцілення і у 2012 році вона отримала повне зцілення.

         Зараз вона займається проведенням онлайн семінарів по звільненню за програмою Ніла Лозано “Вільний”. У своїй спільноті вона є радником духівника і служить проведенням навчань для спільноти.14

 

Josip Milić народився у місті Мостар, Боснія і Герцеговина, закінчив філософський факультет у Загребі та отримав звання професора філософії та релігійної культури. З 1998 року працював професором етики, логіки і філософії у місті Мостар. Він опублікував 4 збірки віршів, а також книгу “Секти й масони”. Багато років він працював журналістом та головним редактором. 17 років він був головою об’єднання закладів вищої школи у Герцеговині. До спільноти належить з 1998 року і служить модератором команди лідерів в ній.


День п‘ятий.

27 червня, 19.00-21.00; УКУ (Свенціцького,17)

Доповідачі: Dominic Mc Dermott (Велика Британія) та Matej Sabo (Словаччина).

 

     15Matei Sabo народився у Братиславі (Словаччина). Одружений 14 років та разом з дружиною виховує 4 дітей. Матей є лідером спільноти «Eben Ezer». У 2014 році він дуже глибоко пережив любов Отця через семінар “Серце Батька”. У 2016 році залишив свою світську управлінську роботу і став служителем та організатором семінарів “Серце Батька” як у Словаччині, так і за її межами. Він став свідком того, як життя багатьох людей змінилося завдяки любові Отця через це служіння.

 

 

16Dominic McDermott проживає у Великобританії, 26 років одружений, має двох дочок. Будучи католиком, він також є членом двох спільнот. Одна з них -- це невелика кельтська спільнота, яку він очолює. Протягом останніх п'ятнадцяти років Домінік служив у в’язниці, а до цього був екуменічним молодіжним служителем. Він є членом національної команди і молитовним заступником TJCII (в напрямку ІІ Єрусалимського Собору), міжнародного служіння, яке працює для поєднання християн з поганських народів і християн-євреїв в одному Тілі Христа. Домінік багато років є членом Ради ENC, відповідальним за заступницьку молитву, пророче служіння, а також належить до команди ACTS (Семінари по асистуванню, навчанню і вишколу). Він живе пророчим способом життя і любить навчати, базуючись на слуханні Бога. Захоплюється ландшафтним дизайном, столярством та співами.

18Kevin Bridges — християнський служитель, місією якого є допомагати людям входити в повноту того, що Бог приготував для них. З 1998 р. Кевін проводить тренінги Jumpstart в більш ніж 13 країнах Європи та Центральної Азії. Оскільки Кевін часто служить в екуменічних середовищах, його тренінги фокусується на біблійних істинах, які є спільними для всіх християн. Кевін мешкає в Чехії, одружений, разом з дружиною виховують сина.