motherhood-the-gift-of-life_2012_2      Зелінка Орися

Мені 51 рік, одружена, маю дочку. В 22-річному віці я вийшла заміж.
У 25 років лікарі мені поставили діагноз – дисфункція щитовидної залози (гіперфункція).В результаті – я не могла ходити, мала тахікардію серця, задишку. В інституті взяла академвідпустку, звільнилася з роботи. Крім того, у нас з чоловіком не було дітей.
Так моя хвороба тривала 10 років, а безпліддя – 13 років.

Одного разу я почула по радіо про Псалми у Святому Письмі, особливо розповідали про Псалом 90. Я зацікавилась, це було про мене і для мене. Упродовж двох років я щодня читала Псалми, вивчивши багато з них напам’ять, – довіряла Богові своє здоров’я і материнство. Але тут прийшло випробування – довіра Богові чи екстрасенсові? Співробітниця мені порадила піти до екстрасенса. Завдяки його сеансам у моєї знайомої після 10 років шлюбу народилася довгождана дитина. Я розгубилася – що робити? Було бажання спробувати після моїх довгих невдалих років лікування. Але – Псалми!

Я викинула листок з адресою екстрасенса. Через місяць я завагітніла. 18 січня 1999 року на Свят-вечір ультразвук підтвердив вагітність. Від моменту вагітності – я здорова, можу ходити, нормально дихати, врегулювалася функція щитовидної залози.

Вагітність минула добре – жодного дня я не була на лікарських підтримках. У свої 35 років я народила дочку за 40 хвилин. Слава Богу! Оце Наш Бог!

issue21motherhood_ArticleImage

 “До Тебе, Господи я взивав; Боже мій, не мовчи передо мною.Вислухай голос моління мого, коли молюсь я до Тебе, коли підношу руки мої до храму святого Твого” (Пс. 27).