Ukraine grunge

Безперервна молитва за Україну

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати та сестри, звертаємося до Вас із важливим повідомленням від владики Дмитра Григорака, який є відповідальним за харизматичний рух в УГКЦ. У цей непростий для країни час, коли з одного боку триває війна та гинуть наші воїни, а з іншого насувається ідеологія, яка має на меті знищити основу сім'ї та ідентичність людини, ми повинні стати пліч-о-пліч у спільній молитві та довірити наше майбутнє в Божі руки. Також ми додали пункт, що стосується молитви за подолання пандемії коронавірусу.

 

З цією метою ми впроваджуємо безперервну та цілодобову Молитовну Сторожу у таких намірах:

1. За припинення поширення коронавірусу та одужання хворих в Україні та світі.
2. За Україну та Київ (владу).
3. За навернення Росії.
4. За Божий мир в Україні.
5. За припинення поширення гендерної ідеології в Україні та світі.
6. За припинення абортів в Україні та світі.

Наша духовна зброя — молитва на вервиці до Марії. Пропонуємо кожному молитися протягом однієї години раз в тиждень згідно з графіком.

 

Увага! Нижче описані детальні кроки участі в Молитовній Сторожі.

 

Крок 1. Реєстрація: 
Запис проводиться через регіональних (спільнотних) представників, з якими потрібно зв'язатися та узгодити час і день Вашої молитви. Ми розподілили дні тижня за окремими регіонами (спільнотами), якщо запропонований день Вам не підходить, то Ви можете обрати інший день. Важливо! Якщо Ви не належите до жодного із запропонованих регіонів (спільнот), то звертайтеся до будь-кого з координаторів і Вас зареєструють. 

Координатори Молитовної Сторожі:
1. Спільнота "Галілея" (Дрогобич та осередки з інших міст). Дні: неділя, понеділок. Координатор: Руслана Пурій, тел. 067 94 53 873.
2. Спільнота "Мир Вам" (Івано-Франківськ та інші спільноти міста). День: вівторок. Координатор: Ірина Волошенюк, тел. 050 66 71 742 (або Юрій Дубик, тел. 097 61 67 484).
3. Спільнота "Мараната" (Київ та інші спільноти міста). День: середа. Координатор: Юля Скубій, тел. 098 81 52 224.
4. Спільнота "Бет-Ел" (Тернопіль та інші спільноти міста). День: четвер. Координатор: Оля Богач, тел. 068 71 19 487.
5. Спільнота "Благословення" (Львів та інші спільноти міста). День: п'ятниця. Координатор: Вікторія Михайлюк, тел. 063 04 29 314.
6. Школа Андрія (осередки з усіх міст). День: субота. Координатор: Олена Цабак, тел. 067 28 48 774  
 

Крок 2. Умови молитви:      
1. Бути постійним та не пропускати молитву. Йдеться про 1 годину молитви на тиждень.
2. Протягом цієї однієї години можуть молитися декілька людей одночасно. Також Ви можете розділити годину на дві частини та молитися по 30 хв, за умови, що знайдете собі молитовну пару. 
3. Для нерозривності молитви просимо молитися на 5 хв довше, щоб наступний учасник ланцюжка розпочав молитву.
4. Якщо Вам з певних причин не виходить помолитися, то обов'язково постарайтеся знайти заміну або зверніться до Вашого координатора. Також, якщо з певних причин Ви не можете продовжувати молитися регулярно, повідомте про це координатора.

 

Увага! Запрошуємо Вас долучитися до вайбер-каналу для нагадувань та підтримки Молитовної Сторожі.


Нехай Бог благословить кожного і дасть повноту Своєї благодаті, щоб ми могли тривати в цій молитві в єдності та на славу Божу!

«Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.» 1 Тимофія 2:1-4

Прохання поширити цю інформацію у Ваших спільнотах!

Божих благословінь,
Рада ОКСу