Ibrahim rifath 788550 unsplash

Літні заходи зі спільнотою "Благословення"

 

Наближається чудова пора відпусток, подорожей, часу на себе, друзів та сім’ю. Пора пригод, нових відкриттів та знайомств. Спільнота “Благословення” активно готує літо мрії саме для тебе!

 

 

Lviv Family Day 2019

 

Маємо чудову нагоду розпочати літо  з фестивалю сім’ї та сімейних цінностей, який відбудеться 1 червня, у центрі м. Львова, у Міжнародний день захисту дітей. Це буде справжнє свято для дітей, батьків та молоді, наповнене розважальною програмою, різними атракціями, подарунками та концертом. Проведіть цей день з сім’єю і для сім’ї на Lviv Family Day 2019! Інформація про подію тут.

 

Фестиваль у Зальцбурзі (Pfingsten2019)

 

Запрошуємо взяти участь у щорічному молодіжному фестивалі, з нагоди свята П’ятидесятниці, який організовує спільнота «Loretto» з 2000 року. Фестиваль відбудеться з 6 по 12 червня у місті Зальцбург (Австрія). Окрім участі у фестивалі, на Вас чекає незабутня мандрівка маршрутом: Львів - Відень - Зальцбург (4 дні) - Гальштат - Краків - Львів. Поїхали! Детальна інформація тут.

 

Alive Camp

 

Табір активного відпочинку для дітей та молоді, спрямований на розвиток та активацію особистості, щоб кожен учасник відчув, що він по-справжньому живий. Унікальна програма, важливі теми, різноманітні активності, спілкування, незабутні вечори та атмосфера, яка залишиться в пам’яті надовго. Цікавить? Мерщій переходь сюди.   

Жива Парафія

 

Знайомство парафій та спільнот. Це 10 днів, з 18 по 27 червня, на березі Чорного моря в смт. Затока, де на Вас чекає цікава духовна і розважальна програма. Основна мета поїздки — гарно відпочити, познайомитися і поділитися досвідом представникам різних парафій та спільнот, налагодити контакти для подальшої співпраці, пережити незабутній час зустрічі з Живим Богом через Літургію, особисті свідчення Божої дії, читання Святого Письма і молитву. Дізнатися детальніше можна тут.

 

Школа Лідерів

 

Це ексклюзивна програма, яка допоможе Вам зрости у Вашому лідерському служінні, у побудові ефективної команди і розвитку стосунків у ній. Зробіть собі виклик та відправтеся у подорож до нового рівня служіння! Цього літа ведучими школи будуть християнські лідери та служителі з Великої Британії, Австрії та Польщі. Деталі та реєстрація тут.

Літо для кожного!

Також вам можуть сподобатися: