Uxy35ZF4tHkУ квітні відвідали 12 навчальних закладів, а саме: Художній ліцей; Коледж Технічно-Економічний;  Поліграфічний коледж; СШ №1 (Жовква); СШ №2 (Жовква); СШ №3 (Жовква); СШ №5; СШ №5; СШ№29; СШ №70; СШ №75; СШ "Тривіта";
Лекції проводились на теми: "Профілактика негативних явищ", "Здорові стосунки між хлопцем та дівчиною, "Керигма" (4 Духовні закони).

bARua1NV-PETXtORBx2Utw

Ось деякі відгуки учнів:

Від групи С-32 Велике спасибі за таку лекцію. Ви відкрили нам правду на наше життя. Ми будемо змінюватися!!! Як кажуть: «Почни з себе», ми це будемо робити. Відео дуже хороші, з сенсом. Ви доторкнулися до наших сердець. Дякуємо!!!

Анонімно Нам дуже сподобалася ваша лекція! Вона була повчальною та пізнавальною. Дала стимул для подальшого здорового і правильного життя без алкоголю, паління і наркотиків. Ми зрозуміли, що все залежить від нас самих і будемо старатися змінити наше життя та нашу країну в кращу сторону.

Павло, 15 років Моє рішення йти за Христом. Мої враження позитивні і надіюсь кожен прийняв правильне рішення. Буду молитись за всіх.

Анастасія, 15 років Лекція була дуже цікава, класна і пізнавальна. Дуже добре, коли є такі люди, які можуть порадити тобі щось, чогось навчити.

Анонімно Мені сподобалось те, що ви розказуєте особливо про віру в Бога і що не потрібно здаватись.

Данило, 15 років Цікава, сповнена цікавої інформації лекція. Я погоджуюсь з тим, що почув. Справді, у сучасному суспільстві виникла проблема «сірої маси» і її потрібно викорінити! Дякую вам за те, що відвідали нашу школу і допомогли пізнати Бога!