ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Воскресіння Христове

Дорогі брати і сестри, дорога спільното, щиро вітаю всіх Вас з днем Господнього Воскресіння.

Мені дуже приємно, що можу разом з Вами розділи радість цього світлого празника, що одним серцем і одними устами, об’єднані Його любов'ю, можемо сказати: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!». 

Воскресіння Христове дає нам тверду впевненість у перемозі добра над злом, правди над брехнею, життя над смертю. Ця подія стала поворотним пунктом в історії цілого світу і в особистій історії кожного з нас. Ті, хто зустрівся з воскреслим Христос проміняли страх на відвагу, сум на радість, апатію на активність.

Бачити Його живим — це те, чого прагнули апостоли і учні, те, за чим тужить серце кожного християнина, те, що дає нам сили йти вперед в духовному житті. Саме цього я хочу щиро побажати усім нам з нагоди цього великого свята. Бачити Його серед сірості буднів, випробувань та невдач і в радісні хвилини перемог та здобутків, бачити у тривалій нелегкій духовній дорозі і у щоденній вірності “Того, Хто обіцяв”,... і очікувати, що ось-ось Він пройде крізь замкнені через страх і невпевненість двері нашого життя, щоб заспокоїти обтяжене клопотами серце, промовивши: «мир Вам».

Ісус ХристосНаша спільнота сьогодні особливо потребує пильно дивитися на Христа, шукати зустрічі з Ним, щоб зрозуміти, якою дорогою Він нас кличе, яких змін бажає. Період реформ, в який ми зараз входимо, завжди є нелегким часом, оскільки він кидає виклик нашому комфорту, звичкам і стереотипам. Але, з іншої сторони, це нагода рости і розвиватися: рости у вірності, любові, довірі; розвиватися у відносинах, харизмах, служінні. Боже Слово каже нам: “Якщо пшеничне зерно, яке впаде в землю, не помре, то залишиться одне; а якщо помре, то рясно принесе плоду.” (Ів.12:24). Вірю, що Христос через спільноту і ці реформи, які нас чекають, закликає кожного з нас, дивлячись на Його приклад, не боятися жертвувати і любити, не боятися бути вірним і відповідальним, не боятися позбуватися свого егоїзму, вигоди і байдужості, не боятися бути гарячим, щоб зігрівати Божою любов'ю цей холодний світ. Празник Воскресіння переконує нас, що для тих, хто готовий вмирати для свого егоїзму, байдужості і страху, смерть — це не кінець, за нею завжди приходить воскресіння, приходить переміна і нове життя. При цій нагоді я хочу щиро подякувати Вам, мої брати і сестри, які є прикладом вірності і посвяченості в спільноті, які вже не один рік жертвуєте своїм життям, щоб служити й дарувати любов, які постійно за прикладом Христа готові вмирати для себе, несучи життя іншим. Ви для багатьох (і для мене зокрема) є прикладом і натхненням. Щиро люблю Вас у Христі.

Нехай радість Христового Воскресіння осяє серце кожного з нас, поглине неспокій і тривогу, забере страх, оновить наші сили для служіння і хоча б на мить дасть нам пережити любов, якою Він полюбив нас.

З молитвою і любов'ю, Ваш брат у Христі, лідер спільноти “Благословення”, Орест Григорчак