Img 8811 1024x639

«Воїни світла» повернулися з Маріуполя

Учасники місії "Воїни світла" повернулися з Маріуполя, куди вирушили 13 березня.

 

В поїздці брали участь семеро чоловік. Місіонери відвідували блокпости і передавали їм різноманітні солодощі та торти, які зібрали у Львові, свідчили про Христа та заохочували до сповіді. Солдати всіх щиро приймали, дякували за смачні подарунки та молитви, військові з Одеси особливо дякували за те, що львів`яни їх не забувають та не роблять різниці. А особливу радість принесло те, що багато солдатів з Луганська, які мало знають про Церкву, приступили до Св. Тайни Сповіді.


Протягом 5 днів місіонери працювали на кухні, де готували обіди для військових та розвозили їх по блокпостах. Разом зі священиками проводили Літургії для солдатів. Люди дуже радо приймали місіонерів. Один дідусь, який вже рік працює на кухні казав: «Я 70 років не знав хто я, а тепер знаю, я – українець». На кухні працюють люди, які щодня здалека доїжджають до міста, дехто працює вночі, а вдень приходить на кухню. Ці люди дуже мало відпочивають і сильно втомлені, тому є велика потреба у волонтерах, які б могли поїхати і послужити на кухні в Маріуполі. Перед від`їздом для потреб воїнів АТО було зібрано 10000 грн, з яких 5000 передали на закупівлю м`яса для солдатів, а решту 5000 на інші потреби.

 

Заохочуємо вас долучатись до місії "Воїни світла" будь-яким способом, а особливо молитвою та служінням на кухні в Маріуполі. Дякуємо, за вашу підтримку, нехай Господь благословить всіх нас!