Дорогі брати і сестри, до нас наближається християнський празник Зіслання Святого Духа, а разом з  ним і наше велике спільне свято прийняття у члени спільноти «Благословення».

Кожного року з великою радістю ми приймаємо у нашу духовну сім’ю тих, які розпізнали своє покликання іти за Богом і будувати Церкву разом з братами і сестрами у спільноті. Щоб належно організувати церемонію прийняття нам потрібно зробити чимало попередніх приготувань.
Тому звертаюся до всіх кандидатів у члени спільноти, які вже прийняли рішення стати членами спільноти, з проханням здати заповнені анкети у крамницю «Назарет» до 19:00 суботи (16 травня), оскільки з цього часу розпочнеться рада спільноти, яка  обговорюватиме питання підготовки церемонії прийняття. Вимоги до бажаючих вступити в члени спільноти і відповідну анкету можна скачати тут: Анкета на вступ в члени спільноти «Благословення» або взяти у крамниці «Назарет».
Крім того, у неділю (17 травня) о 15:00 в каплиці УКУ (вул. Свєнціцького, 17) відбудеться вечерник для служителів, на який окрім служителів я запрошую всіх  кандидатів у члени спільноти, як тих, хто вже прийняли рішення про вступ, так і тих, хто ще вагається. На цій зустрічі буде можливість коротко почути про спільноту, задати питання з приводу вступу у члени спільноти, дізнатися деталі проведення церемонії прийняття, отримати офіційне запрошення на вступ (для тих, хто здав заповнену анкету і отримав одобрення ради спільноти), а також спільно помолитися і послухати Бога.
Прошу всіх членів спільноти і людей доброї волі про щиру молитву за кандидатів у члени спільноти, щоб кожен з них, слухаючи Божий голос, прийняв правильне рішення.

Принагідно нагадую, що в неділю (17 травня) о 18:00 в каплиці УКУ відбудеться загальний вечерник, на якому я розповім про зустріч з владикою Дмитром Григораком, котра була присвячена темі служіння на Сході України.
Почув чимало цікавої інформації і неймовірних свідчень, котрими хочу поділитися з Вами.

 Також пропоную Вам переглянути відео нашого сімейного свята минулого року.

https://youtu.be/4BtIXBiveoo

З молитвою і любов’ю
Ваш брат у Христі,
лідер спільноти «Благословення»,
Орест Григорчак